Světelná časomíra - tabule Baseball - Softball II. (dálkové ovl.)

Světelná časomíra - tabule Baseball - Softball II. (dálkové ovl.) Světelná časomíra - tabule Baseball - Softball II. (dálkové ovl.)

Detail produktu
Světelná časomíra - tabule Baseball - Softball II. (dálkové ovl.)
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
32 900,00 Kč
Cena s 21% DPH:
39 809,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

 

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (do 200 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám.


 

Cena za doručení na místo určení :     paušálně  680,- Kč + DPH

--------------------------------------------

         Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :     ZDARMA 

 

******************************************************************************

Světelná tabule - sportovní časomíra

BASEBALL - SOFTBALL II.

(s dálkovým bezdrátovým ovládáním - RRC / v ceně tabule)

 


 

Rozměry: 148 x 148 x 4 cm

Hmotnost: 9,5 kg

Výška číslic 26 cm (Inning 18 cm)

Čas: 0:00-99:59 min., start-stop (signalizace - zelené světlo), korekce sekund, automatický klakson, nastavitelný hrací čas + možnost přičítání nebo odečítání

Runs: Visitors/Home 0-99 + zelené světlo-signalizace "kdo je na pálce"

- Inning / Strike / Ball / Out /

Diody: vysocesvítivé - červené, zelené, žluté

Napájení: 12V * 3,3A DC - adaptér součástí dodávky

Ovládání: dálkové bezdrátové (RRC) - napájení ovladače baterií 9V

 

-

Montážní úchyty v příslušenství.

 

Velmi dobrá viditelnost !

Dle požadavku lze tabuli vyrobit ve větší velikosti (individuální návrh a kalkulace)

 


  

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol č. 414102774AE1 dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL (www.asekol.cz).

 

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min 300 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám.

 


 ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.