Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.L

Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.L

Detail produktu
Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.L
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
63 600,00 Kč
Cena s 21% DPH:
76 956,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

Cena za doručení na místo určení :     paušálně  680,- Kč + DPH

--------------------------------------------

         Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :     ZDARMA 

 

******************************************************************************

Světelná tabule pro basketbal - Player Boards K12.L 

(s dálkovým bezdrátovým ovládáním - RRC)

Jedná se o samostatné (samostatně bezdrátově ovládané) zařízení, vhodné jako doplněk k tabulím pro basketbal.


Rozměry:           jedna tabule 200 x 100 x 5 cm

Hmotnost:          obě tabule celkem 23 kg

Displej:              12x číslo hráče (0-99)

                          - osobní chyby - 4x žlutá tečka, 1x červená

(displej je možno využít např. i pro zobrazení skóre všech odehraných setů volejbalu)

 

Výška číslic:        12,5 cm

Diody:                 vysocesvítivé, červené, žluté

Napájení:            12V DC / 5A -  síťový adaptér součástí dodávky

Ovládání:            dálkové bezdrátové (RRC)

 

 

Montážní úchyty v příslušenství.

 

Velmi dobrá viditelnost !

 

--------------------

 

K těmto tabulím (firemně je česky univerzálně nazýváme "chybovníky") je nutno podotknout, že bezdrátové ovládání - tedy komunikace je standardně jednosměrná, tak jako u většiny ostatních samostatných časomír v základní verzi a jsou ovládány vlastním ovladačem nezávisle na jakékoli hlavní tabuli.

U chybovníků se ale předpokládá, že jsou-li instalovány jako doplněk hlavní časomíry, mělo by být běžné, že tato zařízení spolu vzájemně komunikují (tedy chybovníky s hlavní časomírou - např. přidám-li osobní chybu na chybovníku některému hráči, měla by se rovnou automaticky přičíst k celkovému stavu i na hlavní tabuli.

K takovémuto sdílení dat je však nutné pracovat s jinou bezdrátovou komunikační technologií - tedy obousměrnou, což představuje instalaci jiné generace elektroniky a software (s řadou speciálních modulů, pamětí, apod.) jak do chybovníků, tak do hlavní tabule i do ovladačů - popř. i SW do PC.

Cena je pak kalkulovaná po podrobnějších konzultacích dle konkrétních požadavků zákazníka. 

 


 

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

 

*******************************************************************************************

 

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL(www.asekol.cz).

================================================

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min. 200m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám. Veškerá zařízení (LED zobrazovače - časomíry) pracují s nízkým napětím 12V DC, čímž je dokonale zajištěna bezpečnost osob v jakémkoli prostředí (venkovních i krytých sportovištích, školách, atp.), především při používání zařízení v dosahu dětí.

Mimořádně a bezkonkurenčně nízká hmotnost těchto časomír umožňuje jednoduchou montáž a především dnes také velmi žádanou mobilitu. Přiměřená svému účelu je i odolnost proti běžnému poškození.

Tisíce spokojených zákazníků a uživatelů v celé Evropě a trvale zvyšující se zájem je již bezesporu dostatečnou referencí kvality.

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.