Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.PR

Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.PR

Detail produktu
Světelné tabule - Basketball PLAYER BOARDS K12.PR
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH již od:
79 800,00 Kč
Cena s 21% DPH již od:
96 558,00 Kč

Tento produkt lze zakoupit pouze telefonickou objednávkou nebo pomocí
e-mailového formuláře.
Zobrazit další časomíry

 

          Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :    ZDARMA 

--------------------------------------------------------------

Cena za doručení na místo určení :    1.800,- Kč + DPH

     ( + předvedení / zaškolení )

 

******************************************************************************

Světelná tabule pro basketbal - Player Boards K12.PR

(s dálkovým bezdrátovým ovládáním - RRC)

Jedná se o samostatné (samostatně bezdrátově ovládané) zařízení, vhodné jako doplněk k tabulím pro basketbal.


Rozměry:       jedna tabule 200 x 100 x 5 cm

Hmotnost:      obě tabule celkem 25 kg

Displej:          12x číslo hráče (0-99) + počet bodů

                      - osobní chyby - 4x žlutá tečka, 1x červená

(displej je možno využít např. i pro zobrazení skóre všech odehraných setů volejbalu)

 

Výška číslic:    12,5 cm

Diody:             vysocesvítivé, červené, žluté

Napájení:        12V DC / 5A - síťový adaptér součástí dodávky

Ovládání:        dálkové bezdrátové (RRC)

 

Montážní úchyty v příslušenství.

 

Velmi dobrá viditelnost !

 

--------------------

 

K těmto tabulím (firemně je česky univerzálně nazýváme "chybovníky") je nutno podotknout, že bezdrátové ovládání - tedy komunikace je standardně jednosměrná, tak jako u většiny ostatních samostatných časomír v základní verzi a jsou ovládány vlastním ovladačem nezávisle na jakékoli hlavní tabuli.

U chybovníků se ale předpokládá, že jsou-li instalovány jako doplněk hlavní časomíry, mělo by být běžné, že tato zařízení spolu vzájemně komunikují (tedy chybovníky s hlavní časomírou - např. přidám-li body nebo osobní chybu na chybovníku některému hráči, měly by se rovnou automaticky přičíst k celkovému stavu i na hlavní tabuli.

K takovémuto sdílení dat je však nutné pracovat s jinou bezdrátovou komunikační technologií - tedy obousměrnou, což představuje instalaci jiné generace elektroniky a software (s řadou speciálních modulů, pamětí, apod.) jak do chybovníků, tak do hlavní tabule i do ovladačů - popř. i SW do PC.

Cena je pak kalkulovaná po podrobnějších konzultacích dle konkrétních požadavků zákazníka. 

 

 


 

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

 

*******************************************************************************************

 

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol č. 414102774AE2 dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL(www.asekol.cz).

================================================

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min. 200m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám. Veškerá zařízení (LED zobrazovače - časomíry) pracují s nízkým napětím 12V DC, čímž je dokonale zajištěna bezpečnost osob v jakémkoli prostředí (venkovních i krytých sportovištích, školách, atp.), především při používání zařízení v dosahu dětí.

Mimořádně a bezkonkurenčně nízká hmotnost těchto časomír umožňuje jednoduchou montáž a především dnes také velmi žádanou mobilitu. Přiměřená svému účelu je i odolnost proti běžnému poškození.

Tisíce spokojených zákazníků a uživatelů v celé Evropě a trvale zvyšující se zájem je již bezesporu dostatečnou referencí kvality.

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.