Světelná tabule - časomíra HÁZENÁ * HOKEJ * FLORBAL * HOKEJBAL - H26.99

Světelná tabule - časomíra HÁZENÁ * HOKEJ * FLORBAL  * HOKEJBAL - H26.99

Detail produktu
Světelná tabule - časomíra HÁZENÁ * HOKEJ * FLORBAL * HOKEJBAL - H26.99
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
61 800,00 Kč
Cena s 21% DPH:
74 778,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

 

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně na přání vybavován i dálkovým bezdrátovým ovládáním (do 200 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám.


 

Cena za doručení na místo určení :     paušálně  680,- Kč + DPH

--------------------------------------------

         Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :     ZDARMA 

 

******************************************************************************

 

Světelná tabule - sportovní časomíra - ukazatel skóre

pro HÁZENOU, FLORBAL, HOKEJ, HOKEJBAL, LAKROS a další

(modely i s dálkovým bezdrátovým ovládáním - RRC)

 

Na přání lze zhotovit soubor dvou či více tabulí, synchronizovaně řízených z centrály

bezdrátovým dálkovým ovládáním.

*

Pro vyšší soutěže házené lze tabuli doplnit čísly trestaných hráčů.


 

Rozměry: 300 x 100 x 5 cm

Hmotnost: 18 kg

Skóre: 0-99, výška číslic 26 cm

Čas: 27 cm, start-stop, korekce sekund (posun krokový i rychloposun), periody, automatický klakson, nastavitelný hrací čas - přičítání nebo odečítání, měření pauzy

Klakson: vestavěný piezo + audio-výstup pro možnost připojení k mix pultu (klakson přes repro). Na přání lze připravit výstup pro spínací relé 12V k připojení externí sirény.

Time out: 3x na každé straně - volitelná délka + klakson (možnost nastavení času i se signálem před uplynutím time outu)

Periody: 1 - 9, P

Diody: vysocesvítivé, červené, zelené, žluté

Tresty: 2:00, 2+2(4), 5:00, 10:00 - další 3 odložené tresty na každé straně, korekce všech trestů, reset, možnost odmazání nejstarších trestů

- nastavitelný režim pro mládež - tresty 1 min.

- v prostoru osobních trestů (10:00 min) lze případně nastavit i libovolnou délku trestu až do 19:00 min, z praxe je toto vhodné pro zobrazení trestu např. 10+2 (zobrazí se 12:00)

Napájení: 12V * 5A DC - adaptér součástí dodávky

Ovládání: kabel nebo dálkové bezdrátové (RRC)

                 

Verze s dálkovým bezdrátovým ovládáním s příplatkem 1.800,- Kč + DPH.

 

Podrobný návod k instalaci, obsluze a řízení časomíry;

 

Montážní úchyty v příslušenství.

 

Velmi dobrá viditelnost !

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na přání je možno do tabule instalovat i přídavný modul - verze Dual (rozšíření funkcí: reálný čas GPS, teplota vzduchu, sólo stopky s možností zadávání mezičasů do paměti).

K ovládání těchto funkcí je dodán druhý menší přenosný ovladač.

 

 

Příplatek za verzi Dual:  4.400,- + DPH   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

 


 

 SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL(www.asekol.cz).