Světelná tabule - časomíra TIASPORT K10 * házená, basketbal, volejbal, florbal ..

Světelná tabule - časomíra TIASPORT K10 * házená, basketbal, volejbal, florbal ..

Detail produktu
Světelná tabule - časomíra TIASPORT K10 * házená, basketbal, volejbal, florbal ..
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
82 600,00 Kč
Cena s 21% DPH:
99 946,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

Přídavné zobrazovače 24s Profi pro basketbal nejsou v ceně tabule.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/basketbal-korfbal/svetelne-tabule---casomiry-basketball---utocny-cas-24s-professional.html

 

 ********************************************************************************************

 

          Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :    ZDARMA 

--------------------------------------------------------------

Cena za doručení na místo určení :    1.800,- Kč + DPH

     ( + předvedení / zaškolení )

 

******************************************************************************

Světelná tabule - sportovní časomíra - ukazatel skóre

 

TIASPORT K10

Cena:

- v základní jednosměrné bezdrátové komunikační verzi:

  82.500,- + DPH

TIASPORT K10.MIC

Cena:

- komunikace jednosměrná - vyšší inteligence (MENU-výběr sportů s přednastavenými parametry), GPS reálný čas a datum, teplota, paměťový modul, fotosenzor jasu, apod.

  91.400,- + DPH

                                 TIASPORT K10.QR/HM                          

Cena:

- v obousměrné bezdrátové komunikační verzi - (s moduly QR, SD, RTC, GPS, PC) - funkce má stejné jako verze MIC, ale navíc: synchronizace s dalšími zobrazovači, bezdrátové odesílání datového protokolu pro TV přenosovou techniku, nabíjecí ovládací systém, automatická kontrola kapacity zdrojů v periferní síti, apod.  

  119.800,- + DPH

 

Podrobnější informace k jednotlivým verzím podáme na požádání.

______________________________________________________________________

 

Vhodná pro halové sporty i v nejvyšších soutěžích - především házená, basketbal, volejbal, futsal, ale i pro sporty s pravidly hokejovými - hokej, hokejbal, florbal, lakros, apod.

 

K tabuli je možné připojit přídavné zařízení pro basketbal 14/24s Profi (útočný čas) a samostatné zařízení na stolek časoměřičů - Possession (držení míče / podání).

Zobrazovače 14/24s Profi pro basketbal se připojí pomocí kabelu k tabuli a umístí dle potřeby např. v blízkosti košů nebo je možné využít stojánku a postavit tabulky v libovolném místě na podlahu. Délka kabelů se dodává dle požadavku.

 

U verze K10.QR/HM je zobrazování útočného času volitelné, takže je lze používat i pro jiné sporty s jiným odpočtem - lakros, korfbal ...

 

Pro basketbal je možno k tabuli dodat osvětlení cílové desky (za košem) - je-li průhledná a nejlépe v předpisovém rozměru dle FIBA 180x105 cm. Toto osvětlení lze aplikovat pouze k zobrazovačům 14/24s Profi a takovýto požadavek je nutno sdělit již při objednávce světelné tabule.

 


 

Rozměry:         200 x 200 x 5 cm

Hmotnost:        20 kg

Skóre:              0-199, sety, fauly 0-9, výška číslic 26 cm

Čas:                0:00-99:59 min., start-stop (signalizace - zelené světlo), korekce sekund - krokově i rychloposun, automatický klakson, nastavitelný hrací čas s pamětí + možnost přičítání nebo odečítání, měření pauzy;

V souladu s mezinárodními pravidly pro basket je poslední minuta hrací doby každé periody automaticky měřena v režimu setin sec. (toto platí při systému odečítání hracího času).

Time out:       3x na každé straně, volitelná délka time outu (do paměti) a volitená doba

                      automatického zaznění klaksonu před uplynutím time outu

Tresty:             3x na každé straně - volitelné 1:00 - 19:00min. (18 cm)

                      + číslo trestaného hráče

Výstup pro přídavné zařízení: 2 x 14/24s Professional - útočný čas (s časem hry)

                                             - posledních 5sek. měří v desetinách

Diody:                 FLUX vysocesvítivé - červené, zelené, žluté

Periody:              0-9

Napájení:            12V DC / 5A  - síťový adaptér součástí dodávky

Ovládání:             dálkové bezdrátové (RRC)

 

Montážní úchyty v příslušenství.

 

Velmi dobrá viditelnost !

 


 

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

*******************************************************************************************

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" a Atest CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL (www.asekol.cz).

================================================

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min. 200m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám. Veškerá zařízení (LED zobrazovače - časomíry) pracují s nízkým napětím 12V DC, čímž je dokonale zajištěna bezpečnost osob v jakémkoli prostředí (venkovních i krytých sportovištích, školách, atp.), především při používání zařízení v dosahu dětí.

Mimořádně a bezkonkurenčně nízká hmotnost těchto časomír umožňuje jednoduchou montáž a především dnes také velmi žádanou mobilitu. Přiměřená svému účelu je i odolnost proti běžnému poškození.

Tisíce spokojených zákazníků a uživatelů v celé Evropě a trvale zvyšující se zájem je již bezesporu dostatečnou referencí kvality.

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.