SQUASH SQ1 RC-GPS - světelná tabule - časomíra, infra-senzory, volba času pronájmu

SQUASH SQ1 RC-GPS - světelná tabule - časomíra, infra-senzory, volba času pronájmu SQUASH SQ1 RC-GPS - světelná tabule - časomíra, infra-senzory, volba času pronájmu SQUASH SQ1 RC-GPS - světelná tabule - časomíra, infra-senzory, volba času pronájmu

Detail produktu
SQUASH SQ1 RC-GPS - světelná tabule - časomíra, infra-senzory, volba času pronájmu
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
66 100,00 Kč
Cena s 21% DPH:
79 981,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

 

Cena za doručení na místo určení :     paušálně  680,- Kč + DPH

--------------------------------------------

         Osobní vyzvednutí  (Třebíč) :     ZDARMA 

 

******************************************************************************

 

Tato světelná časomíra pro squash je unikátní zařízení v plném provedení, umožňující měření a zobrazování veškerých režimů a údajů, které se v provozování tohoto sportu vyskytují.

Při vývoji a výrobě byly využity moderní technologie, umožňující řadu nadstandardních funkcí, jak pro hráče rekreační (samoobslužné v režimu pronájmu kurtu), tak pro soutěžní utkání či turnaje, ale i pro provozovatele - pronajímatele.

 

Schopnosti tabule je možno charakterizovat

čtyřmi základními režimy:

 

1.  Činnost tabule a její ovládání přímo hráči - bezdotykovými senzory.

2.  Činnost tabule v režimu soutěží, řízených rozhodčím

     (ovladačem - s plným zobrazením veškerých údajů a možností připojení PC).

3.  Ovládání tabule (času pronájmu a osvětlení) pronajímatelem v rámci 

     komerčního provozu (např. z recepce, kanceláře, restaurace, atp.).

4.  Aktivování periferních zařízení pro zobrazování reálného času GPS, 

     datumu a teploty - popř. "stand by" pouze s časem.

 

Pomocí zařízení TIMER.SQ1 lze zadat čas pronájmu, který se zobrazuje a odečítá jak na tabuli, tak na Timeru - (zvukový signál po skončení), možno libovolně přepnout na zobrazení reálného času GPS. Timer lze umístit např. do recepce, apod.

Na přání je možno do tabule instalovat spínací modul propojený přes relé s osvětlením haly (kurtu), načež při skončení času pronájmu současně automaticky světla zhasnou - zůstane např. svítit pouze nouzové osvětlení. Při novém spuštění času pronájmu se opět na kurtu rozsvítí.   

 

Hráči ovládají časomíru pomocí infrasenzorů - skóre, korekce, reset pro novou hru. Sety, periody a body družstev řídí tabule automaticky dle vítězného skóre a jednotlivých her. 

 

V případě ovládání tabule rozhodčím (ovladačem), lze na tabuli zobrazovat navíc čísla hráčů, podání a level (úroveň tabulky A až H - v každé 1-9).

 

Tabule je vybavena čidlem teploty, satelitním přijímačem GPS (reálný čas, datum) - respektuje letní a zimní čas, a paměťovým modulem s vlastním zdrojem pro uchování údajů při výpadku proudu nebo vypnutí tabule.

 

Rozměry:        120 x 100 x 4cm

Hmotnost:       8 kg

Napájení:        12V DC / 3A  (adaptér v příslušenství)

Ovládání:         - bezdrátové - pomocí ovladače

                        - bezdotykové infra pro hráče 


 

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL(www.asekol.cz).

 

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min 300 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám.

 


 ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

 

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.