STOPKY GPS.02 - Full * Stopwatch Mobile Stand (dálkové ovl., paměť, čas, teplota)

STOPKY GPS.02 - Full * Stopwatch Mobile Stand (dálkové ovl., paměť, čas, teplota) STOPKY GPS.02 - Full * Stopwatch Mobile Stand (dálkové ovl., paměť, čas, teplota) STOPKY GPS.02 - Full * Stopwatch Mobile Stand (dálkové ovl., paměť, čas, teplota)

Detail produktu
STOPKY GPS.02 - Full * Stopwatch Mobile Stand (dálkové ovl., paměť, čas, teplota)
Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH:
16 500,00 Kč
Cena s 21% DPH:
19 965,00 Kč

# Chci ks
Zobrazit další časomíry

Transportní brašna není v ceně tabule.

Možno objednat:

http://www.eal-tia.cz/e-shop/vybaveni-hrist/stridaci-tabule/taska-na-svetelnou-stridaci-tabuli-nebo-derby-cute-a-stopky-rc-01.html

 

 

 

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE

Naše společnost je registrována v seznamu výrobců elektrozařízení, vedeném Ministerstvem životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné časomíry - LED zobrazovače) uvádí na trh pod značkami eal&tia® a DERBY®.

Tato elektrozařízení (časomíry) splňují technické předpisy ČSN EN a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006 Sb., které je v souladu se směrnicí 2004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol č. 414102774AE1 dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL&TIA® a DERBY®, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

 

Přispíváme ke zpětnému odběru elektrozařízení

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci kolektivního systému ASEKOL(www.asekol.cz).

 

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (min 300 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám.

 


 

 ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DODANÝCH SVĚTELNÝCH TABULÍ.

warning Zatím se zde nenachází žádné související produkty.