SERVIS SVĚTELNÝCH ČASOMÍR

Záruční i pozáruční servis (opravy) dodaných světelných časomír a časoměrných systémů našich značek EAL&TIA® a DERBY® provádíme na území ČR na základě žádosti/objednávky zákazníka a po dohodě o termínu, místě, rozsahu a způsobu opravy.

Při kontaktu prosím sdělte vaše údaje (údaje objednatele) a evidenční/výrobní číslo zařízení - (najdete vzadu na tabuli nebo v záručním listu) + popis projevující se závady.

Nelze-li tabuli identifikovat (chybí výr. číslo, značka, záruční list, atp.), zašlete foto - nejlépe z obou stran - a uveďte přibližné stáří zařízení.

 

UPOZORNĚNÍ:

Světelné tabule jiných výrobců neopravujeme ani neprovádíme jakýkoliv servis.


NABÍDKA modernizace:

Našim zákazníkům - uživatelům všech typů časomír nabízíme možnost úprav a aplikace software, dle případných změn sportovních pravidel či jiných specifických požadavků.

*

Pro fotbalové tabule řady DERBY® jsme připravili nový software TIA SW.Q4-full s řadou pamětí, programovatelným hracím časem, turnajovým režimem, měřením pause či odpočtem před utkáním, informací o nastaveném času hry, atp.

Tento SW lze aplikovat do všech fotbalových tabulí modelové řady DERBY® (u straších verzí je nutná úprava v elektronice).

Na žádost sdělíme podrobnější informace.

*

V případě zájmu se prosím kontaktujte: info@eal-tia.cz  nebo derby@casomiry.cz

______________________________________________________________________