Kategorii vyberte v menu

  


  

Časomíry s připojením k internetu

DERBY®Cloud

Revoluční novinka 2017 od eal&tia® 

______________________________________________ 

 

Zvažujete pořízení časomíry?

Nevíte jak se při volbě orientovat a jak se rozhodnout?

Ve všech otázkách vám poradíme s optimálním výběrem přesně pro vaše potřeby a možnosti.

 

Jako výrobce jsme také schopni v rámci zakázky přizpůsobit standardní modely či verze časomír případným vašim konkrétním požadavkům.

 

Využijte našich dlouholetých zkušeností jako tisíce dalších spokojených uživatelů světelných sportovních časomír v ČR i EU.

 

Vaše volba obrátit se na naši společnost a k našim oblíbeným a spolehlivým produktům, bude bezesporu vaším velkým vítězstvím.

  


 

Základní charakteristika

Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami FLUX (čtyřkontaktní), což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně vybaven i dálkovým bezdrátovým ovládáním (s dosahem 250-600m dle použité komunikační technologie) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné povětrnostním podmínkám. Veškerá zařízení (LED zobrazovače - časomíry) pracují s nízkým napětím 12V DC, čímž je dokonale zajištěna bezpečnost osob v jakémkoli prostředí (venkovních i krytých sportovištích, školách, atp.), především při používání zařízení v dosahu dětí.

Mimořádně a bezkonkurenčně nízká hmotnost těchto časomír umožňuje jednoduchou montáž a především také velmi žádanou mobilitu i odolnost proti běžnému poškození.

 

Program a vývoj

Dlouholetým soustavným vývojem (hadware, software, komunikace) umožňujeme našim zákazníkům a uživatelům využívat technologicky moderní a inteligentní zařízení, schopné reagovat na veškeré i nadstandardní potřeby provozovaných sportů či vyvíjející se pravidla a předpisy. Pro celou řadu sportů, kde se světelné tabule (časomíry) používaly doposud velmi zřídka nebo vůbec, jsme vyvinuli kvalitní a úspěšné verze, svými schopnostmi aktuálně bezkonkurenční i v rámci světového srovnání.

Řadou našich produktů také vyplňujeme zvyšující se poptávku po časomírách multifunkčních mobilních, které kromě běžných halových sportů či fotbalu, ragby, atp., umožňují aktivovat i režimy pro měření, zpracování a vyhodnocení např. atletických disciplín, dráhových sportů, požárního sportu, tenisu, squash turnajů, závodů psů, dětských zábavných soutěží .. atd, a to s možností připojení různých periferních zařízení - infrabány, požární terče se světly, startovací zařízení (pistole, semafor, zvukový signál, infrazávora), s on-line zobrazením průběžného vyhodnocení soutěží, možnost připojení PC se startovní listinou a zpracováním výsledků, možnost zobrazení reálného času GPS, datumu, teploty - vzduchu/vody, odpočtu do zahájení akce se zobrazením dnů / hod / min. / sek - i v různých světových pásmech (s respektováním času letní/zimní - resp.SELČ/SEČ), apod. Fotosenzor automaticky reguluje jas displeje dle okolního světla - noční režim.

Díky naší speciálně vyvíjené elektronice jsou některé modely časomír vybaveny i speciálními moduly pro ukládání a přímé průběžné zpracování a vyhodnocení dat (bez použití PC), či vybaveny pamětí s vlastním zdrojem pro zajištění činnosti procesoru (tedy nepřerušeného měření) např. i při výpadku napájení - odpojení tabule od zdroje.

Použití technologie obousměrného bezdrátového přenosu dat pak dále nabízí nadstandardní možnosti v rámci průběžné vzájemné komunikace a synchronizace dvou či více mobilních zařízení.         

Tisíce spokojených zákazníků a uživatelů v celé Evropě a trvale zvyšující se zájem je již bezesporu dostatečnou referencí výsledků a kvality naší práce.

 

Informace

Časomíry jsou opatřeny různými popisy (HOME:GUEST * HEIM:GAST * VISITORS:HOME * GOSPODARZE:GOŚCIE, apod.), stejně jako ostatními nápisy např. period, trestů ... vždy v takovém jazyce, do kterého státu jsou podle objednávek určeny - kam je vyvážíme, takže samozřejmě pro české zákazníky a uživatele jsou veškeré popisy automaticky v češtině. Vyobrazené časomíry na našem webu jsou pouze jako ilustrační foto, nemusíte se proto modelům v cizím jazyce vyhýbat.

 

Volejte:   568 824 998, 777 111 414

Pište:      derby@casomiry.cz  *  info@eal-tia.cz

  


  

Obecné Informace  /  inspirujte se 

Než vyberete požadovanou kategorii časomír v menu, můžete využít následující informace k tomuto tématu. Obecněji vás uvedou do problematiky, nastíní možnosti a možná inspirují vaše představy při výběru konkrétní verze, či její modifikace.

 

                        - - - -  na textu se pracuje  - - - 

Všechny časomíry
nebo VYBERTE KATEGORII:
Fotbal Střídací tabule Hokej Basketbal, Korfbal Házená, Florbal Ragby Multisport Baseball, Softball Tenis Squash Hasiči, Požární sport Marathon Judo Zápas Lukostřelba Time Stopky