Aplikace a web DerbyCloud® - bezplatný přístup  03.08.2020

Od 1.8.2020 - přístup do systému DerbyCloud (www.derbycloud.cz) je bezplatný pro všechny zájemce.

Stačí registrace na webu nebo v aplikaci Google Play či App Store.

DO 31.7.2020 15% SLEVA NA FOTBALOVÉ ČASOMÍRY   30.03.2020

 

Pozastavené sportovní aktivity v souvislosti s ochranou proti šíření koronaviru (tak jako ve většině dalších oborů a odvětví) musíme bohužel vydržet a ve zdraví se pak ke sportování, které mnohým nyní tolik chybí, vrátit.

 

Těšíme se, že i fotbalová hřiště budou zase brzy plná fotbalistů a diváků.

 

NABÍZÍME:                COVID - SLEVU 15%

                              na světelné fotbalové časomíry

       objednané v období:  od 30. března / do 31. července 2020.

 

Poradíme vám s výběrem, zašleme podrobné informace, seznámíme vás s novými technologiemi.

 

 Termíny dodání lze dohodnout individuálně podle potřeby a možností.

 

                 Přejeme vám především zdraví a bojovného ducha 

 

-

Komunikační systém DERBY®Cloud v provozu  03.08.2018

 

Od července 2017 jsme zprovoznili unikátní komunikační systém - vzdálený servisní přístup (GSM) k časomírám - především fotbalovým (Derby® : Standard, Basic, Medio, Grand, Maxi, Derbíčko).

Majitelům těchto časomír (- ve verzi DerbyCloud) nabízí systém vysokou efektivnost (časovou i ekonomickou) při případných servisních potřebách či požadavcích uživatelů a současně jsou jejich časomíry zařazeny v mobilní aplikaci a na webových stránkách pro možnost on-line internetového přenosu průběhu a aktuálního stavu jejich utkání - (uživatel si jedním stiskem tlačítka zvolí připojení a tabule již automaticky odesílá data na server):

- odpočet času do začátku utkání, probíhající čas hry v sekundách, skóre, periodu, odpočet přestávky, informaci o nastaveném času, přehled o vstřelených brankách, GPS - mapovou aplikaci o umístění tabule, názvy a loga hrajících mužstev, historii domácích zápasů, zobrazení loga sponzora - aktivní, možnost diskuze, apod). 

Aplikace DerbyCloud pro možnost sledování kterékoli časomíry na konkrétním hřišti je dostupná veřejnosti: 

 

Mobilní aplikace:    DerbyCloud  

      ke stažení na:    Google Play a App Store

 

                   Web:    www.derbycloud.cz

 

Zájemci o instalaci příslušného zařízení do časomíry (ať již tabule nové či pro modernizaci starší verze) získají podrobnosti na dotaz:

 

derby@casomiry.cz

777 111 414

 

Je potěšující, že uživatelů této moderní technologie přibývá více, než se před jejím spuštěním předpokládalo. Za první 2 roky provozu systému již fungují takto vybavené časomíry ve 49 okresech ČR.

 

   

PŘIPRAVUJEME - internetové připojení časomír  13.11.2016

V průběhu roku 2017 v rámci programu vývoje "DERBY®Cloud - chytré časomíry" připravujeme spuštění unikátního systému automatického vysílání dat z časomír (on-line informací o aktuálním stavu probíhajícího utkání) prostřednictvím internetu.

Každou časomíru s instalovaným modulem DERBY®Cloud bude moci uživatel přepnout do režimu vysílání dat na server, z něhož pomocí aplikace kdokoli a kdykoli získá do mobilu či PC aktuální informace o stavu probíhajícího utkání - popř. může být připojen on-line k celému utkání (každá změna např. skóre se automaticky ohlásí a zobrazí). 

Tento systém DERBY®Cloud současně umožní i velmi efektivní vzdálené servisní zásahy - např. při změně sportovních pravidel nebo požadavků uživatele instalovat prostřednictvím vzdáleného přístupu nový SW (upgrade / update) nebo v případě poruchy tabule diagnostikujeme přesnou závadu, kterou lze pak ve většině případů operativně odstranit konzultací s uživatelem a dokonce bude moci časoměřič použít k ovládání časomíry i vlastní mobil nebo tablet - toto především v případě krizových situací, např. při ztrátě nebo poškození standardního ovladače, vybité baterii, apod.

Součástí elektroniky je i satelitní přijímač GPS pro časová data a lokalizaci + paměťové moduly s vlastním zdrojem pro nepřetržité měření při odpojení tabule od zdroje - výpadku proudu.

V této oblasti se jedná o světový unikát, který převratným způsobem - bez jakékoli lidské asistence - umožní nejen službu on-line aktuálních informací o utkání z kterékoli - i nejnižší soutěže, ale současně ušetří všem uživatelům (i našemu servisu) spoustu času a nákladů cestovného při jakémkoli technickém či uživatelském problému.

Modul lze instalovat do všech časomír značky DERBY® / eal&tia® - ve všech verzích a sportech - bez ohledu na stáří tabule (u starších tabulí si zásah sice vyžádá potřebnou úpravu v elektronice, ale současně se zase zvýší její celková inteligence - automatické funkce, paměti, atp.).

Bližší informace na dotaz.

Objednávky k instalaci přijímáme průběžně do pořadníku.  

Další podrobnosti na dotaz:

777 111 414  ||  derby@casomiry.cz   eal-tia@casomiry.cz  

Světelné střídací tabule DERBY® Handy-E  01.06.2014

Jednostranné i oboustranné světelné střídací tabule.

Inteligentní zařízení, vybavené i vysílačem pro možnost komunikace s hlavní časomírou zn. DERBY®. 

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/fotbal/stridaci-svetelna-tabule-derby-handy-e-mono-jednostranna.html

Ochranná známka   14.07.2013

                             Světelné tabule / časomíry

    chráněné našimi registrovanými ochrannými známkami

                     u Úřadu průmyslového vlastnictví:

                  " eal&tia®   a   " DERBY® "   

 

 

                                    Padělky a plagiáty neservisujeme.

Množí se případy uživatelů různých neidentifikovatelných světelných tabulí, kteří se na nás obracejí ohledně servisu tzv. tabulí Derby, jež však nejsou originálem naší značky DERBY® a od kterých se tudíž distancujeme. S jakýmikoli problémy takovýchto zařízení by se měl uživatel obrátit na osobu, od které předmět zakoupil.

Doporučujeme zájemcům, aby si před nákupem pravost originálu výrobku či autorizaci prodejce, nabízejícího tento produkt, ověřili dotazem na e-mail: derby@casomiry.cz   nebo   eal-tia@casomiry.cz  

 

 

                                                            http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/fotbal/

Nově v nabídce  13.01.2013

Sortiment časomír pro požární sport

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/hasici-pozarni-sport/

BOMBA NA TRHU ČASOMÍR - tabule DERBY® Genio99 GPS  29.07.2012

Mimořádně inteligentní světelná tabule především pro hasiče (požární sport) a fotbal. Umí však také stopky (nahoru-dolů), reálný čas GPS, datum a teplotu vzduchu, halový režim s klaksonem, atletické výkony a disponuje celou řadou pamětí - ukládání dat.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/hasici-pozarni-sport/casomira-pro-pozarni-sport-i-fotbal-a-dalsi-sporty-12-rezimu-*--derby-genio99-gps.html

Nové barvy zdravotnických brašen  10.05.2012

Dle požadavků klubů jsme rozšířili sortiment zdravotnických brašen (lékárniček) SPORT Standard35 o další barevné kombinace - oranž, neon, růžová, vínová a maskáčová pro možnost barevného odlišení v klubech mezi jednotlivými mužstvy. 

viz odkaz: http://www.eal-tia.cz/e-shop/zdravotnic-potreby/

Informace pro majitele světelných fotbalových tabulí  12.04.2012

Majitelům světelných fotbalových tabulí (i starších verzí) Derby® Standard, Basic, Medio, Maxi, Long, nabízíme možnost aplikování software vyšší generace TIA Q4-full. Tento SW umožňuje nastavení libovolné délky hrací doby, volba dělení na poločasy, třetiny, čtvrtiny na konci každé periody sama zastaví, zabliká, má řadu pamětí - poslední stavy při výpadku proudu či vypnutí tabule ovladačem, paměť nastavené hrací doby pro potřeby turnajů, posun času i skóre nahoru i dolů, softwarové "zámky" ovladače proti přehmatům, volba dvou režimů, atd.

Konkrétnější informace o možnostech a ceně lze dojednat telefonicky či e-mailem dle typu a stáří tabule.   

Rozhodčí FAČR - nové odznaky  13.02.2012

Nové odznaky pro rozhodčí FAČR, povinné od jarní sezóny 2012.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/rozhodci/ostatni/znak---odznak---rozhodci-facr.html

NOVINKA * Fotbalové tabule nové generace - DERBY® Grand  23.11.2011

Všechny náročnější zájemce o světelnou fotbalovou tabuli nyní uspokojíme zbrusu novými možnostmi, které jim tabule nabídne. Kromě inteligentního SW-Q2 pro fotbal s řadou pamětí, předvolbou hracího času, atp. (viz níže), vám tabule v dalších režimech zobrazí reálný čas GPS, teplotu vzduchu a stopky měřené v setinách sec., dokonce i s možností mezičasů (uložení a listování), což přivítají především trenéři. Vše ovládá bezdrátový ovladač s garantovaným dosahem min. 250m. Tabule je také vybavena fotosenzorem pro automatickou regulaci svítivosti (noční provoz).

Pro možnost využítí fotbalových tabulí i např. v zimním období, vybavíme tabuli klaksonem a halovým režimem s řadou pamětí pro uplatnění v halách a tělocvičnách.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/fotbal/svetelna-tabule---casomira-fotbal-derby-grand-26-19-gps*temp-dalkove-ovl-.html

= = = N O V I N K A = = =  30.10.2011

Nové mobilní lékárničky ZDRAVOTNÍK-V1 a ZDRAVOTNÍK-M1.

Optimální tvar menší brašny s úchytem i délkově stavitelným popruhem na rameno umožňuje dobrou manipulaci, nošení a skladování.

Jsou vhodné především jako příruční lékárničky pro mládežnické sportovní kolektivy, školky, školy v přírodě a také všude tam, kde je i vhodné např. pověřit péčí o brašnu "mladého zdravotníka" v rámci výuky první pomoci.

Vzhledem ke svým menším rozměrům je vhodná i jako soukromá (rodinná) mobilní lékárnička při cestování, rekreačním sportování, nebo např. na chatu, atp.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/zdravotnic-potreby/lekarnicky-pro-sport/lekarnicka-zdravotnik-v1-vybavena.html

http://www.eal-tia.cz/e-shop/zdravotnic-potreby/lekarnicky-pro-sport/lekarnicka-zdravotnik-m1-vybavena.html

* * * N O V I N K A * * *  29.10.2011

Světelná tabule CHYTRÝ ŘÁDEK - GPS T50

S inteligentním software, který pracuje v 5 různých režimech má tabule velmi široké uplatnění (školy, firmy, agentury, sportovní tréninkové programy, atp.)

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/time/svetelna-tabule---casomira-chytry-radek----gps-t50.html

CENOVÁ ÚPRAVA světelných fotbalových tabulí   14.06.2011

NEJLEPŠÍ CENY SVĚTELNÝCH FOTBALOVÝCH TABULÍ NA TRHU.

Kupujte přímo od výrobce.

DERBY JIŽ OD 15.700,- + DPH !!

UŠETŘÍTE AŽ 5 TISÍC !! GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !!

http://www.eal-tia.cz/e-shop/svetelne-casomiry/fotbal/

Světelné fotbalové tabule DERBY STANDARD i STANDARD Long, DERBY MEDIO či DERBY BASIC RRC - vše ve verzích do skóre 9 nebo 19 s dálkovým ovládáním a nadstandardním příslušenstvím.

NOVINKA: pro všechny stávající modely tabulí DERBY jsme do nabídky zařadili inteligentní software nové generace TIA-SWQ2 s řadou pamětí, s programovatelným hracím časem, automatickým rozdělením poločasů se zastavením času, turnajovým režimem, vyvoláním kompletních posledních stavů (po vypnutí tabule nebo např. výpadku el. proudu), korekcemi skóre a času nahoru i dolů, zablikáním skóre při gólu či zablikáním času v poločase i na konci, "zamknutí" ovladače, atp.

Tento software také umožňuje aplikovat různé kódy přenosu informací (u dálkového bezdrátového ovládání) pro potřebu např. současného použití více tabulí v dosahu příjmu ovladače, aby se vzájemně neovlivňovaly - např. při turnajích mládeže s použitím 2 nebo 4 nezávislých tabulí v jednom areálu.

Software uspokojí i náročnější uživatele a hlavně zpříjemní ovládání v průběhu utkání - čas si hlídá tabule sama (více či podrobněji na dotaz).

 

Důležité upozornění: veškeré světelné tabule z naší nabídky, tak i samozřejmě fotbalové tabule řady DERBY, je schopna servisovat pouze naše společnost - nikdo jiný nemá k servisním potřebám (hardware, software) přístup ani není technicky v této věci proškolen. Jedná se však pouze o originál DERBY tabule EAL & TIA - certifikované a řádně označené naší společností.

Žádné jiné nejrůznější "pseudo-Derby" tabule, které se na trhu mohou vyskytovat, neservisujeme. Důkladně se předem informujte u každého nabízeče a ověřte pravdivost jeho tvrzení - dokumenty k "CE" , možnosti softwarových variant či přímý kontakt na operativní servis, atp. Obrací se na nás stále více nešťastníků, kteří naletěli překupníkům s pochybným zbožím.

NOVÁ verze fotbalových plakátů na domácí utkání - v2  04.02.2011

Vzhledem k velké oblíbenosti našich fotbalových plakátů na domácí utkání a na základě vašich četných žádostí jsme pro fotbalové kluby připravili další verzi těchto plakátů:

http://www.eal-tia.cz/e-shop/plakaty-bloky/ostatni/fotbalove-plakaty-na-domaci-utkani---v2-50ks.html

MÍČE  01.04.2010

Novinka - míč WALKER vel. 3, 250g, pro mladší přípravky.

http://www.eal-tia.cz/e-shop/fotbalove-mice/predpripravky/

SVĚTELNÉ TABULE ve shodě - CE  15.01.2010

*

Naše společnost TIA Chinchilla Agency s.r.o. je registrována v seznamu výrobců elektro-zařízení, na základě Rozhodnutí č. 106108/ENV/09 Ministerstva životního prostředí ČR, pod ev. č. 02973/09-ECZ a výrobky (světelné tabule) uvádí na trh pod značkou "eal & tia".

*

Seznam registrovaných výrobců elektrozařízení zde: http://www.retela.cz/index.php?s=35

nebo zde: http://isoh.env.cz/ - (je vhodné si ověřit při výběru vašeho dodavatele)

*

Světelné tabule (časomíry) "eal & tia" splňují technické předpisy ČSN EN 55022 ed.2:2007 a ČSN EN 61000-6-1:2007 a jsou ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 616/2006, které je v souladu se směrnicí 004/108/ES, týkající se elektromagnetické kompatibility (EMC).

Zkušební protokol č. 3694 dle příslušných technických předpisů byl vydán akreditovanou zkušební laboratoří Institutu pro testování a certifikaci Zlín, dle ČSN EN ISO/IEC 17025, č. 1004.3.

Každý náš zákazník - odběratel světelné tabule (LED zobrazovače) značky EAL & TIA, obdrží námi vydaný originál "ES Prohlášení o shodě" - CE.

PŘISPÍVÁME KE ZPĚTNÉMU ODBĚRU ELEKTROZAŘÍZENÍ  14.01.2010

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace elektroodpadu v rámci smluvní účasti v kolektivním systému RETELA (www.retela.cz).

nová kolekce sportovních diplomů  17.12.2008

V sekci sportovních diplomů přibyly nové motivy: hokej, bowling, lyžování.

plakáty na domácí utkání zdarma!  12.07.2007

Oblíbené plakáty (balík 50 ks) nyní za nákup zde v e-shopu nad 1.000 Kč zdarma!

sportovní lékárničky — super novinka!  12.07.2007

Novinkou v našem sortimentu je velká sportovní zdravotnická brašna - lékárnička včetně vybavení.